Çiftlik Belediyesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çiftlik Belediyesi Sarıoğlan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiftlik Belediyesi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiftlik Belediyesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çiftlik Belediyesi Harita

Çiftlik Belediyesi Adres
Çiftlik Kasabası, Çiftlik, Sarıoğlan/Kayseri

Çiftlik Belediyesi Telefon
(352) 818 5003

Kayseri ilimizin Sarıoğlan ilçesinde bulunan Çiftlik Belediyesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sarıoğlan ilçesinde bulunan Çiftlik Belediyesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çiftlik Şehit Üsteğmen Nevzat Altuntaş İlköğretim Okulu Sarıoğlan Kayseri başlıklı yazımız ile Çiftlik Şehit Üsteğmen Nevzat Altuntaş İlköğretim Okulu adres, Çiftlik Şehit Üsteğmen Nevzat Altuntaş İlköğretim Okulu harita ve Çiftlik Şehit Üsteğmen Nevzat Altuntaş İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.