Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi Sürmene adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Soğuksu Mahallesi, Halis Burhan Caddesi, Sürmene/Trabzon

Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(462) 746 1318

Trabzon ilimizin Sürmene ilçesinde bulunan Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sürmene ilçesinde bulunan Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.