Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat Gaziemir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat Harita

Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat Adres
Ege Caddesı No:45 Sarnıç Gaziemir/İzmir

Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat Telefon
(232) 431 1069

İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gaziemir ilçesinde bulunan Çelikay Tekstil San. İthalat İhracat iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gülfa Pazarlama Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taşımacılık Mobilya Gaziemir İzmir başlıklı yazımız ile Gülfa Pazarlama Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taşımacılık Mobilya adres, Gülfa Pazarlama Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taşımacılık Mobilya harita ve Gülfa Pazarlama Tekstil Konfeksiyon İnşaat Taşımacılık Mobilya telefon hakkında bilgiler verilmektedir.