Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu Kula adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu Harita

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu Adres
Üniversite Caddesi,, Kula/Manisa

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu Telefon
(236) 816 4060

Manisa ilimizin Kula ilçesinde bulunan Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kula ilçesinde bulunan Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Celal Bayar Üniversitesi Köprübaşı Meslek Yüksekokulu Köprübaşı Manisa başlıklı yazımız ile Celal Bayar Üniversitesi Köprübaşı Meslek Yüksekokulu adres, Celal Bayar Üniversitesi Köprübaşı Meslek Yüksekokulu harita ve Celal Bayar Üniversitesi Köprübaşı Meslek Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.