Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu Demirci adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu Harita

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu Adres
Akıncılar Mahallesi, Üniversite Caddesi,, Demirci/Manisa

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu Telefon
(236) 462 3815

Manisa ilimizin Demirci ilçesinde bulunan Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Demirci ilçesinde bulunan Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Demirci Manisa başlıklı yazımız ile Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi adres, Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi harita ve Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.