Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çaykara adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Laleli Mahallesi, Ataköy, Çaykara, Trabzon, Çaykara/Trabzon

Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(462) 626 5041

Trabzon ilimizin Çaykara ilçesinde bulunan Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çaykara ilçesinde bulunan Çaykara Ataköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çarşıbaşı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çarşıbaşı Trabzon başlıklı yazımız ile Çarşıbaşı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Çarşıbaşı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Çarşıbaşı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.