Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çarşamba adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kirazlık Çay M. Değirmenbaşı Caddesi, Nu: 170 Çarşamba, Samsun, Çarşamba/Samsun

Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(362) 833 7964

Samsun ilimizin Çarşamba ilçesinde bulunan Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çarşamba ilçesinde bulunan Çarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi Çarşamba Samsun başlıklı yazımız ile Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.