Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çankırı Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çankırı müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Tabakhane Mahallesi, Vali Ayhan Çevik Caddesi, No. 22 Çankırı Merkez/Çankırı

Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(376) 213 1070

Çankırı ilimizin Çankırı Merkez ilçesinde bulunan Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankırı Merkez ilçesinde bulunan Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şabanözü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Şabanözü Çankırı başlıklı yazımız ile Şabanözü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Şabanözü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Şabanözü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.