Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Çetin Emeç Bul. 1290. Sk No: 1 06460 Öveçler, Çankaya/Ankara

Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(312) 472 0968

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ayrancı Ticaret Meslek Lisesi Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Ayrancı Ticaret Meslek Lisesi adres, Ayrancı Ticaret Meslek Lisesi harita ve Ayrancı Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.