Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Karşıyaka Mahallesi, Kooperatif Sokak,, Çan, Çanakkale Çan/Çanakkale

Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(286) 416 1102

Çanakkale ilimizin Çan ilçesinde bulunan Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çan ilçesinde bulunan Çan Sevim Bodur Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çan Anadolu İmam Hatip Lisesi Çan Çanakkale başlıklı yazımız ile Çan Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, Çan Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve Çan Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.