Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
113 Sokak, No: 13, Buca/İzmir

Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 440 6248

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Çağdaş Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Cumhuriyet Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Cumhuriyet Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Cumhuriyet Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Cumhuriyet Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.