Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Veysel Karani Mahallesi, Btso Eğitim Kampüsü Osmangazi/Bursa

Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(224) 216 1743

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Btso Hayri Terzioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi Bursa başlıklı yazımız ile Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.