Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Yozgat Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Yozgat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Harita

Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Adres
Atatürk Yolu 7. Km (Boğazlıyan Yolu), Erdoğan Akdağ Kampüsü, Pk: 66900, Merkez, Yozgat Merkez/Yozgat

Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Telefon
(354) 242 1130

Yozgat ilimizin Yozgat Merkez ilçesinde bulunan Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yozgat Merkez ilçesinde bulunan Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Yozgat Merkez Yozgat başlıklı yazımız ile Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi adres, Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi harita ve Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.