Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yozgat Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yozgat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Harita

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Adres
Atatürk Yolu 7. Km (Boğazlıyan Yolu), Erdoğan Akdağ Kampüsü, Pk: 66900, Merkez, Yozgat Merkez/Yozgat

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Telefon
(354) 242 1040

Yozgat ilimizin Yozgat Merkez ilçesinde bulunan Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yozgat Merkez ilçesinde bulunan Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yozgat Bozok Üniversitesi Yozgat Merkez Yozgat başlıklı yazımız ile Yozgat Bozok Üniversitesi adres, Yozgat Bozok Üniversitesi harita ve Yozgat Bozok Üniversitesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.