Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü Harita

Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü Adres
Erzene Mahallesi, Ankara Caddesi, Ege Üniversitesi Kampüsü, Bornova/İzmir

Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü Telefon
(232) 388 1083

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Bornova Öğrenci Yurdu Müdürlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çamlık Yüksek Öğretim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu Narlıdere İzmir başlıklı yazımız ile Çamlık Yüksek Öğretim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu adres, Çamlık Yüksek Öğretim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Çamlık Yüksek Öğretim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.