Bornova Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bornova Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bornova Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bornova Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bornova Öğrenci Yurdu Harita

Bornova Öğrenci Yurdu Adres
Bornova Öğrenci Yurdu, Ege Üniv. Kampüsü Bornova, İzmır, İzmir, Bornova/İzmir

Bornova Öğrenci Yurdu Telefon
388 1083

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Bornova Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Bornova Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu(Hukuk Fak. Şb) Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu(Hukuk Fak. Şb) adres, Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu(Hukuk Fak. Şb) harita ve Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu(Hukuk Fak. Şb) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.