Bornova Mesleki Eğitim Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bornova Mesleki Eğitim Merkezi Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bornova Mesleki Eğitim Merkezi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bornova Mesleki Eğitim Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bornova Mesleki Eğitim Merkezi Harita

Bornova Mesleki Eğitim Merkezi Adres
Bornova Mesleki Eğitim Merkezi, Kemalpaşa Caddesi, No: 147 Altındağ, Bornova, İzmir, Bornova/İzmir

Bornova Mesleki Eğitim Merkezi Telefon
(232) 467 0888

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Bornova Mesleki Eğitim Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Bornova Mesleki Eğitim Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir Bornova Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü Bornova İzmir başlıklı yazımız ile İzmir Bornova Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü adres, İzmir Bornova Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü harita ve İzmir Bornova Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.