Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi Harita

Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi Adres
Egemenlik Mahallesi, Aydınlar Caddesi, 91. Sokak, 35070, Bornova/İzmir

Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi Telefon
(232) 436 0807

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Bornova 16 Nolu Işıkkent Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bornova 17 Nolu Altındağ Aile Sağlığı Merkezi Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Bornova 17 Nolu Altındağ Aile Sağlığı Merkezi adres, Bornova 17 Nolu Altındağ Aile Sağlığı Merkezi harita ve Bornova 17 Nolu Altındağ Aile Sağlığı Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.