Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bor adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Niğde müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Başpınar Mahallesi, Terminal Caddesi, No: 23, Bor, Niğde, Bor/Niğde

Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(388) 311 7566

Niğde ilimizin Bor ilçesinde bulunan Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bor ilçesinde bulunan Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi Niğde Merkez Niğde başlıklı yazımız ile Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.