Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü Harita

Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü Adres
Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boun Güney Kampüsü, İ. Erkek Yurdu, Pk: 34342, Bebek, Beşiktaş/İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü Telefon
(212) 359 6864

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulubü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Boğaziçi Üniversitesi Satranç Boğaziçi Beşiktaş İstanbul başlıklı yazımız ile Boğaziçi Üniversitesi Satranç Boğaziçi adres, Boğaziçi Üniversitesi Satranç Boğaziçi harita ve Boğaziçi Üniversitesi Satranç Boğaziçi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.