Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Harita

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Adres
Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Bü Güney Kampüsü (Merkez), Pk: 34342, Bebek, Beşiktaş/İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Telefon
(212) 359 5400

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü Bahçelievler İstanbul başlıklı yazımız ile Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü adres, Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü harita ve Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.