Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu Sarıyer adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu Harita

Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu Adres
Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boün Kuzey Kampüsü, Birinci Kuzey Yurdu, Pk: 34342, Rumelihisarı, Sarıyer/İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 359 6762

İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunan Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sarıyer ilçesinde bulunan Boğaziçi Üniversitesi 1. Kuzey Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Arc Erkek Öğrenci Yurdu Kadıköy İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Arc Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Arc Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Arc Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.