Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bitlis Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bitlis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 49, Bitlis Merkez/Bitlis

Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(434) 226 7714

Bitlis ilimizin Bitlis Merkez ilçesinde bulunan Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bitlis Merkez ilçesinde bulunan Bitlis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hizan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Hizan Bitlis başlıklı yazımız ile Hizan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Hizan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Hizan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.