Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Bitlis Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Bitlis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Harita

Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Adres
Beş Minare Mahallesi, Ahmet Eren Bulvarı, Rahva Kampüsü, Fen-Edebiyat Fakültesi Arkası, Merkez, Bitlis Merkez/Bitlis

Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Telefon
(434) 228 5005

Bitlis ilimizin Bitlis Merkez ilçesinde bulunan Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bitlis Merkez ilçesinde bulunan Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bitlis Eren Üniversitesi BESYO | Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bitlis Merkez Bitlis başlıklı yazımız ile Bitlis Eren Üniversitesi BESYO | Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu adres, Bitlis Eren Üniversitesi BESYO | Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu harita ve Bitlis Eren Üniversitesi BESYO | Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.