Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü Bitlis Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü Bitlis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü Harita

Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü Adres
Beş Minare Mahallesi, Ahmet Eren Bulvarı, Rahva Kampüsü, Merkez, Bitlis Merkez/Bitlis

Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü Telefon
(434) 222 0000

Bitlis ilimizin Bitlis Merkez ilçesinde bulunan Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bitlis Merkez ilçesinde bulunan Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan BEÜ Adilcevaz MYO | Meslek Yüksekokulu Adilcevaz Bitlis başlıklı yazımız ile BEÜ Adilcevaz MYO | Meslek Yüksekokulu adres, BEÜ Adilcevaz MYO | Meslek Yüksekokulu harita ve BEÜ Adilcevaz MYO | Meslek Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.