Bismil Tarım Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bismil Tarım Meslek Lisesi Bismil adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bismil Tarım Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bismil Tarım Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bismil Tarım Meslek Lisesi Harita

Bismil Tarım Meslek Lisesi Adres
Bismil Tarım Meslek Lisesi, 1116. Sokak, Şentepe Mahallesi, Bismil, Diyarbakır, Bismil/Diyarbakır

Bismil Tarım Meslek Lisesi Telefon
(412) 415 0688

Diyarbakır ilimizin Bismil ilçesinde bulunan Bismil Tarım Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bismil ilçesinde bulunan Bismil Tarım Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Burhanettin Yıldız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bağlar Diyarbakır başlıklı yazımız ile Burhanettin Yıldız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Burhanettin Yıldız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Burhanettin Yıldız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.