Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Bismil adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İmkb İlköğretim Okulu Binası, Bismil, Diyarbakır, Bismil/Diyarbakır

Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(412) 415 0551

Diyarbakır ilimizin Bismil ilçesinde bulunan Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bismil ilçesinde bulunan Bismil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Diyarbakır İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi Bağlar Diyarbakır başlıklı yazımız ile Diyarbakır İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Diyarbakır İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Diyarbakır İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.