Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü Zeytinburnu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü Harita

Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü Adres
10. Yıl Caddesi, Protokol Yolu, No: 45, Pk: 34010, Topkapı, Zeytinburnu/İstanbul

Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü Telefon
444 8276

İstanbul ilimizin Zeytinburnu ilçesinde bulunan Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Zeytinburnu ilçesinde bulunan Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü Beşiktaş İstanbul başlıklı yazımız ile Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü adres, Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü harita ve Haliç Üniversitesi Levent Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.