Binsar Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Binsar Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Binsar Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Binsar Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Binsar Kız Öğrenci Yurdu Harita

Binsar Kız Öğrenci Yurdu Adres
Doğuş Caddesi, No: 206, Buca/İzmir

Binsar Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 453 5310

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Binsar Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Binsar Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Marsan Gıda ve Marketçilik Hizmetleri Öğrenci Yurdu İşletmeciliği Hayvancılık İnşaat Buca İzmir başlıklı yazımız ile Marsan Gıda ve Marketçilik Hizmetleri Öğrenci Yurdu İşletmeciliği Hayvancılık İnşaat adres, Marsan Gıda ve Marketçilik Hizmetleri Öğrenci Yurdu İşletmeciliği Hayvancılık İnşaat harita ve Marsan Gıda ve Marketçilik Hizmetleri Öğrenci Yurdu İşletmeciliği Hayvancılık İnşaat telefon hakkında bilgiler verilmektedir.