Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Bingöl Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Bingöl müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Harita

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Adres
Selahaddin-İ Eyyubi Mahallesi, Aydınlık Caddesi, No: 1, Bingöl Üniversitesi Kampüsü, Merkez, Bingöl Merkez/Bingöl

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Telefon
(426) 216 0012

Bingöl ilimizin Bingöl Merkez ilçesinde bulunan Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bingöl Merkez ilçesinde bulunan Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mihenk Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu Bingöl Merkez Bingöl başlıklı yazımız ile Özel Mihenk Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu adres, Özel Mihenk Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu harita ve Özel Mihenk Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.