Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Şahinbey adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Gaziantep müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kurtuluş Mahallesi, Şenyurt Caddesi, No: 56, Şahinbey/Gaziantep

Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(342) 230 1480

Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şahinbey ilçesinde bulunan Binbaşı Dündar Taşer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Nizip Gaziantep başlıklı yazımız ile Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.