Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü Harita

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü Adres
Adnan Menderes Bulvarı, Vatan Caddesi, Bezmiâlem Üniversitesi Kampüsü, Pk: 34093, Fatih/İstanbul

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü Telefon
(212) 523 2288

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yeditepe İlkyardım Eğitim Merkezi Ataşehir İstanbul başlıklı yazımız ile Yeditepe İlkyardım Eğitim Merkezi adres, Yeditepe İlkyardım Eğitim Merkezi harita ve Yeditepe İlkyardım Eğitim Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.