Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü Beyoğlu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü Harita

Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü Adres
Katipçelebi Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Beykent Üniversitesi Yerleşkesi, Taksim, Beyoğlu/İstanbul

Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü Telefon
444 1997

İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beyoğlu ilçesinde bulunan Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Beykent Üniversitesi Beylikdüzü Kampüsü Büyükçekmece İstanbul başlıklı yazımız ile Beykent Üniversitesi Beylikdüzü Kampüsü adres, Beykent Üniversitesi Beylikdüzü Kampüsü harita ve Beykent Üniversitesi Beylikdüzü Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.