Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu Harita

Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu Adres
Menderes Caddesi, No: 81 / a, 35160, Buca/İzmir

Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu Telefon
(232) 448 8485

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Beyaz Saray Çorba Pide Kebap Salonu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Limontepe Seniye-Hasan Saray İlköğretim Okulu Karabağlar İzmir başlıklı yazımız ile Limontepe Seniye-Hasan Saray İlköğretim Okulu adres, Limontepe Seniye-Hasan Saray İlköğretim Okulu harita ve Limontepe Seniye-Hasan Saray İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.