Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Merkezefendi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Denizli müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Çamlar Altı Mahallesi, 6033 Sokak, No: 4, Kınıklı, Denizli , Denizli, Merkezefendi/Denizli

Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(258) 211 2225

Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Merkezefendi ilçesinde bulunan Berkay Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hatice Kasapoğlu Öğrenci Yurdu Merkezefendi Denizli başlıklı yazımız ile Hatice Kasapoğlu Öğrenci Yurdu adres, Hatice Kasapoğlu Öğrenci Yurdu harita ve Hatice Kasapoğlu Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.