Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu Bergama adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Atatürk Bulvarı No: 11 1, Bergama/İzmir

Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 631 5555

İzmir ilimizin Bergama ilçesinde bulunan Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bergama ilçesinde bulunan Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.