Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket Balçova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket Harita

Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket Adres
Çetin Emeç Mahallesi Kadır Paşa Sokak, No:24, 1 Balç, İzmir, Balçova/İzmir

Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket Telefon
(232) 278 7866

İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Balçova ilçesinde bulunan Ber – Ay – Ken Gıda San. ve Ticaret Limited Şirket iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bahçeci Tarım Ürünleri Pazarlama Gıda San. Ve Balçova İzmir başlıklı yazımız ile Bahçeci Tarım Ürünleri Pazarlama Gıda San. Ve adres, Bahçeci Tarım Ürünleri Pazarlama Gıda San. Ve harita ve Bahçeci Tarım Ürünleri Pazarlama Gıda San. Ve telefon hakkında bilgiler verilmektedir.