BAU International iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. BAU International Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki BAU International İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

BAU International yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

BAU International Harita

BAU International Adres
Çırağan Caddesi, No: 4, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü, Pk: 34353, Beşiktaş/İstanbul

BAU International Telefon
(212) 381 0194

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan BAU International ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan BAU International iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Öğretmenyayınları Özel Eğitim Okul Yayınları Tanıtım Dağıtım Ümraniye İstanbul başlıklı yazımız ile Öğretmenyayınları Özel Eğitim Okul Yayınları Tanıtım Dağıtım adres, Öğretmenyayınları Özel Eğitim Okul Yayınları Tanıtım Dağıtım harita ve Öğretmenyayınları Özel Eğitim Okul Yayınları Tanıtım Dağıtım telefon hakkında bilgiler verilmektedir.