Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Batman Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Batman müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Pınarbaşı Mahallesi, Diyarbakır Cd Batman Merkez/Batman

Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(488) 213 2779

Batman ilimizin Batman Merkez ilçesinde bulunan Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Batman Merkez ilçesinde bulunan Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi Batman Merkez Batman başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.