Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Batıkent Aml, Tl ve Endüstri Meslek Lisesi, İlkyerleşim Mahallesi, 1901 Caddesi, No:2 Batıkent / y Yenimahalle/Ankara

Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(312) 385 5626

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çankaya İMKB Anadolu Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Çankaya İMKB Anadolu Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi adres, Çankaya İMKB Anadolu Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi harita ve Çankaya İMKB Anadolu Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.