Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Yüreğir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Harita

Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Adres
Yüreğir, 4227. Sk, Kazımkarabekir, Adana, Yüreğir/Adana

Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Telefon
(322) 344 0101

Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunan Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yüreğir ilçesinde bulunan Başkent Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Adana Kemal Serhadlı PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu Yüreğir Adana başlıklı yazımız ile Adana Kemal Serhadlı PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu adres, Adana Kemal Serhadlı PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu harita ve Adana Kemal Serhadlı PMYO | Polis Meslek Yüksek Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.