Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Vezirköprü adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Harita

Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Adres
Başalan İöo, Başalan Köyü, Vezirköprü/Samsun

Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Telefon
(362) 688 4099

Samsun ilimizin Vezirköprü ilçesinde bulunan Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Vezirköprü ilçesinde bulunan Başalan İlköğretim Okulu (Vezirköprü) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Barbaros İlköğretim Okulu (Bafra) Bafra Samsun başlıklı yazımız ile Barbaros İlköğretim Okulu (Bafra) adres, Barbaros İlköğretim Okulu (Bafra) harita ve Barbaros İlköğretim Okulu (Bafra) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.