Bartın Üniversitesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bartın Üniversitesi Bartın Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bartın Üniversitesi Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bartın Üniversitesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bartın Üniversitesi Harita

Bartın Üniversitesi Adres
Bartın Üniversitesi 74100, Bartın Merkez, Bartın Merkez/Bartın

Bartın Üniversitesi Telefon
(378) 223 5297

Bartın ilimizin Bartın Merkez ilçesinde bulunan Bartın Üniversitesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bartın Merkez ilçesinde bulunan Bartın Üniversitesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Delice Merkez Kurs Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğretim Öğrenci Yurdu Bartın Merkez Bartın başlıklı yazımız ile Delice Merkez Kurs Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğretim Öğrenci Yurdu adres, Delice Merkez Kurs Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğretim Öğrenci Yurdu harita ve Delice Merkez Kurs Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.