Bartın İl Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Bartın İl Sağlık Müdürlüğü Bartın Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Bartın İl Sağlık Müdürlüğü Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Bartın İl Sağlık Müdürlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Bartın İl Sağlık Müdürlüğü Harita

Bartın İl Sağlık Müdürlüğü Adres
Arifler Sokak Kırtepe Mahallesi, Bartın Merkez/Bartın

Bartın İl Sağlık Müdürlüğü Telefon
(378) 228 3655

Bartın ilimizin Bartın Merkez ilçesinde bulunan Bartın İl Sağlık Müdürlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bartın Merkez ilçesinde bulunan Bartın İl Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Özata Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Bartın Merkez Bartın başlıklı yazımız ile Özel Özata Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adres, Özel Özata Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi harita ve Özel Özata Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.