Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi Eyüp adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi Harita

Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi Adres
Uluyol Mahallesi, Kışla Caddesi, İşkent San. Sitesi, D-Blok No:56-57-58 Rami, Eyüp/İstanbul

Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi Telefon
(212) 526 2758

İstanbul ilimizin Eyüp ilçesinde bulunan Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Eyüp ilçesinde bulunan Barteks Tekstil Ticaret ve Sanayi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tanıklar Tekstil Tic. Koll. Şti. Yusuf Tanık ve Ort. Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Tanıklar Tekstil Tic. Koll. Şti. Yusuf Tanık ve Ort. adres, Tanıklar Tekstil Tic. Koll. Şti. Yusuf Tanık ve Ort. harita ve Tanıklar Tekstil Tic. Koll. Şti. Yusuf Tanık ve Ort. telefon hakkında bilgiler verilmektedir.