Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Altıeylül adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Bahçelievler Mahallesi, Sanat Okulu Caddesi, No: 1, Pk: 10050, Altıeylül/Balıkesir

Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(266) 241 6215

Balıkesir ilimizin Altıeylül ilçesinde bulunan Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altıeylül ilçesinde bulunan Balıkesir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adres, Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi harita ve Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.