Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi Harita

Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi Adres
Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi, Yıldırım M. Gazi Bulvarı. No: 2, Balıkesir Merkez, Karesi/Balıkesir

Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi Telefon
(266) 239 0165

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Balıkesir Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Havran Mesleki Eğitim Merkezi Havran Balıkesir başlıklı yazımız ile Havran Mesleki Eğitim Merkezi adres, Havran Mesleki Eğitim Merkezi harita ve Havran Mesleki Eğitim Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.