Balıkesır Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Balıkesır Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Balıkesır Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Balıkesır Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Balıkesır Öğrenci Yurdu Harita

Balıkesır Öğrenci Yurdu Adres
Balıkesır Öğrenci Yurdu, Aysebaci Köyü Mevkii, Balıkesır, Balıkesir Merkez, Karesi/Balıkesir

Balıkesır Öğrenci Yurdu Telefon

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Balıkesır Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Balıkesır Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sındırgı Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.