Balikesir Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Balikesir Meslek Yüksekokulu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Balikesir Meslek Yüksekokulu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Balikesir Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Balikesir Meslek Yüksekokulu Harita

Balikesir Meslek Yüksekokulu Adres
Çağış Kampüsü, Bigadiç Karayolu, 17. Km’si, Çağış ve Paşaköy Sınırları İçi, Merkez İlçe, Balıkesir, Karesi/Balıkesir

Balikesir Meslek Yüksekokulu Telefon
(266) 612 1209

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Balikesir Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Balikesir Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu adres, Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu harita ve Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.