Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Harita

Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adres
Paşaalanı Mahallesi, Cemal Kutay Caddesi, Sanayi 4. Kapı Karşısı, Karesi/Balıkesir

Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Telefon
(266) 246 4242

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan 125. Yıl İMKB Yatılı Bölge Orta Okulu - YİBO Dursunbey Balıkesir başlıklı yazımız ile 125. Yıl İMKB Yatılı Bölge Orta Okulu - YİBO adres, 125. Yıl İMKB Yatılı Bölge Orta Okulu - YİBO harita ve 125. Yıl İMKB Yatılı Bölge Orta Okulu - YİBO telefon hakkında bilgiler verilmektedir.